rss

 

 

100tys. odsłon,wymiana ruchu tylko PL zarabiara.pl

  • Region - Miasto: Warszawa
  • Lista: 31 marca 2013 08:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
100tys. odsłon,wymiana ruchu tylko PL zarabiara.pl

Opis

100.000 odwiedzin Twojej strony Na tej aukcji kupujesz 100 000 punktów w systemie www.zarabiara.pl Przedstawiamy Państwu unikalny sposób pozycjonowania swojej strony internetowej!

Czy chciałbyś aby Twoją stronę odwiedzały setki użytkowników z całej Polski?
Czy chciałbyś aby Twoja strona miała tysiące odsłon?
Czy chciałbyś aby pozycjonowane przez Ciebie frazy łatwiej osiągały wysokie pozycje? Czy chciałbyś aby Twoja strona Internetowa otrzymała wyższy Page Rank? Czy chciałbyś aby Twoją stronę oglądały setki prawdziwych użytkowników?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, ta aukcja jest właśnie dla Ciebie!

Za naprawdę niewielkie pieniądze kupujesz 100 tys. odsłon swojej strony.

To bardzo proste!

Obserwujesz w Google Analytics jak na Twoją stronę wchodzą różni użytkownicy. Uwaga!
Po kupieniu punktów możesz zdobywać kolejne poprzez system zarabiara.pl i w ten sposób możesz za darmo promować swoje strony!
Jeśli korzystasz z Internetu, możesz dzięki naszemu serwisowi zarabiać pieniądze mając włączone okno, w którym są wyświetlane strony internetowe naszych reklamodawców.Za każde odświeżenie strony, co 15 sekund otrzymujesz na swoje konto w serwisie 5 punktów. Stan Twojego konta jest stale uaktualniany i jest ciągle widoczny.
Jeśli uzbierasz co najmniej 100 000 punktów możesz wymienić je na gotówkę, która zostanie przelana na Twoje konto Paypal lub konto w tradycyjnym banku. Jeśli chcesz wymienić uzbierane punkty na gotówkę kliknij “Wymień punkty na gotówkę” w lewym Menu i uzupełnij informacje. W ciągu 5 dni roboczych pieniądze trafią na Twoje konto.

Jak to działa? 1. Rejestrujesz się w naszym serwisie. 2. Uruchamiasz dodatkowe okno, w którym pokazywane są strony internetowe naszych reklamodawców. 3. Otrzymujesz 5 pkt za każde odświeżenie strony ! – wypłaty już po uzbieraniu 1zł ! (za 100 000 punktów – około 8 godzin surfowania)

Możesz też po prostu zarejestrować się w serwisie i zacząć zdobywać punkty.

Zapraszamy do serwisu
zarabiara.pl

Uwaga: Nie reklamujemy stron pornograficznych oraz stron zawierających treści niezgodnych z polskim prawem. Jeśli masz wątpliwości, zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy.

ID Ogłoszenia: 5415157f9e35ee09

   

912 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: artysta74
  • Użytkownik od: 31 marca 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: artysta74

Latest items listed by artysta74 »