rss

 

 

11 lat na rynku, duży, znany serwis CYFROGRAFIA.PL

  • Region - Miasto: Warszawa
  • Lista: 18 stycznia 2015 16:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
11 lat na rynku, duży, znany serwis CYFROGRAFIA.PL

Opis

Popularna strona CYFROGRAFIA.PL istnieje od ponad 11 lat i zna ją bodaj każdy, kto kiedykolwiek wpisał w google frazę „fotografia cyfrowa”, a to dlatego, że serwis jest w ścisłej czołówce wyników, czasem bywa na miejscu pierwszym.

Ponadto marka CYFROGRAFIA jest powszechnie znana i ceniona w środowisku fotograficznym. Redakcja CYFROGRAFIA.PL od 2006 r. rokrocznie gości z warsztatami, prelekcjami i stoiskiem na Międzynarodowych Targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi. Materiały z logo CYFROGRAFIA (multimedialne kursy edycji zdjęć w Photoshop oraz kursy fotografii cyfrowej) załączane były kilkunastokrotnie do gazet takich jak Rzeczpospolita, Gazeta Prawna w nakładach ponad 100 000 egz. każdy. Artykuły, testy sprzętu fotograficznego oraz komputerowego tworzone przez redakcję CYFROGRAFIA trafiały również na łamy przodującej, hobbystycznej prasy drukowanej, do magazynów jak FOTO czy FOTOGRAFIA CYFROWA. Na łamach strony ukazują się recenzje i testy sprzętu od najlepszych producentów sprzętu fotograficznego (np. Canon, Sony, Nikon…) oraz komputerowego.

CYFROGRAFIA.PL to:

– platforma internetowa z możliwością funkcji płatnego dostępu do wybranych treści po uprzedniejzautomatyzowanej płatności przez PAYPAL;

– istniejący od lat fotograficzny magazyn informacyjny z obszerną bazą artykułów, testów, newsów oraz tutoriali i filmów instruktażowych o fotografii cyfrowej i edycji zdjęć w Photoshop;

– stabilna, nowoczesna strona o prostej, intuicyjnej obsłudze, nie wymagającej programistycznej wiedzy (zaawansowany system zarządzania treścią CMS, modułowa w pełni personalizowana metodą „przeciągnij i upuść” budowa strony, swobodnie konfigurowalnym menu głównym i w stopce, z dowolną liczbą administratorów, redaktorów, moderatorów, sekcji z różnymi poziomami dostępów, kategoriami użytkowników itp.). Wersja demonstracyjna oprogramowania na bazie którego funkcjonuje strona CYFROGRAFIA.PL znajduje się na stronie:https://www.socialengine.com/examples (Social Engine PHP).

“CYFROGRAFIA” jest zastrzeżonym handlowym znakiem słownym, do którego mam wyłączne prawo. Dnia 4 września 2006 r. na podstawie art. 147 i art. 150 ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (Dz. U. z 2003 r. Nr 119, poz. 1117, z 2004 r. Nr 33, poz. 286 oraz z 2005 r. Nr 10, poz. 68) Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej udzielił prawa ochronnego na znak towarowy słowny CYFROGRAFIA.
Sprawdź:http://grab.uprp.pl/PrzedmiotyChronione/Strony%20witryny/Wyszukiwanie%20proste.aspx

Zakup serwisu wraz z domeną cyfrografia.pl uprawnia do korzystania z domeny z płatnością za domenę raz w roku (umowa z NASK na czas nieokreślony).

Według WEBARBITER.COM: „Strona Cyfrografia jest nieznana w skali globalnej, popularna i często odwiedzana lokalnie. Globalna pozycja rankingowa strony Cyfrografia wynosi 1208933, a pozycja lokalna strony Cyfrografia wynosi 25592. Według Google ta strona jest bardzo dobrej jakości. Raport dotyczący treści: na 102 unikalnych stronach znajdują się linki do strony cyfrografia.pl, a to oznacza, że ta strona posiada branżową treść, linki i unikalne zdjęcia. Szacunkowa wartość strony cyfrografia.pl wynosi 7884 USD.” Źródło:http://www.webarbiter.com/pl/cyfrografia.pl

Cena obejmuje więcej niż samą stronę! W cenę wchodzi: hosting i domenę do końca okresu rozliczeniowego oraz, oczywiście, całą bieżącą zawartość serwisu (rozumianą jako kod HTML/PHP, w tym materiały redakcji, ale NIE zdjęcia promocyjne produktów czy wiadomości prasowe, do których prawa autorskie należą do odpowiednich osób, a zostały nadesłane przez agencje prasowe i użyte z godnie z prawem), konto e-mail w domenie cyfrografia.pl skojarzone z redakcją do której związane z branżą fotograficzną firmy i organizacje praktycznie codziennie przesyłają informacje prasowe. Sprzedawca zobowiązuje się także nie ograniczać kupującemu możliwości wykorzystania znaku towarowego CYFROGRAFIA.

Cena wywoławcza (aukcji należy szukać na Allegro): 59000 zł.

W razie pytań proszę o kontakt bezpośrednio; dane kontaktowe: http://cyfrografia.pl/help/contact

ID Ogłoszenia: 48854bbe1c962e11

  

646 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: rav
  • Użytkownik od: 18 stycznia 2015

Inne ogłoszenia użytkownika: rav

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by rav »