rss

 

 

3view – Projektowanie stron internetowych

  • Region - Miasto: Lublin
  • Lista: 5 lutego 2014 14:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
3view – Projektowanie stron internetowych

Opis

Przyjmiemy zlecenia na strony internetowe, profesjonalne wykonanie w rozsądnej cenie. Szczegóły na naszej stronie internetowej 3view.pl

Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli firm, zakładów usługowo-handlowych, którzy chcieliby wypromować swoją działalność za pośrednictwem Internetu, jak również do osób prywatnych chcących zaprezentować siebie i swoje pomysły szerszemu gronu odbiorców.
Zajmujemy się głównie tworzeniem witryn, serwisów, wykorzystując najnowsze technologie dostępne dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych. Przy kreowaniu naszych projektów szczególną uwagę zwracamy na ich szatę graficzną oraz funkcjonalność.

W dobie dzisiejszego Internetu każde liczące się na rynku przedsiębiorstwo promuje się za jego pomocą. Jest to obecnie najpopularniejszy środek reklamy, docierający do jak największej liczby odbiorców. Pozwala również zmniejszyć nakłady finansowe związane z promocją.
Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom proponujemy naszą ofertę tworzenia, administracji serwisów internetowych oraz modernizację już istniejących witryn.

ID Ogłoszenia: 75752f24f71531c5

770 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: 3view
  • Użytkownik od: 5 lutego 2014

Inne ogłoszenia użytkownika: 3view

Latest items listed by 3view »