rss

 

 

Działający, dochodowy serwis wgorach.info

  • Region - Miasto: Warszawa
  • Lista: 28 sierpnia 2014 12:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Działający, dochodowy serwis wgorach.info

Opis

Witam,

Sprzedaję działający i zarabiający serwis górski – Serwis Informacyjny W GÓRACH www.wgorach.info

Sprzedaję tylko w komplecie:
- domenę wgorach.info (zarejestrowana w OVH, opłacona do 11.2014),
- serwis oparty na skrypcie firmy Edios z licencją.

Serwis górski działa pod domeną od 2006 roku. Obecnie serwis jest postawiony na skrypcie firmy Edios w wersji PREMIUM, jego pełny opis i dostęp do wersji demo panelu administracyjnego jest dostępny na stronie edios.pl. Skrypt został zmodyfikowany stosownie do potrzeb portalu regionalnego i górskiego. Serwis ma pełną integrację z Dotpay, więc wymaga założenia własnego, bezpłatnego konta na dotpay.pl

Serwis ma obecnie ok. 150 klientów i wymaga pozycjonowania. Strona nie jest podpięta pod Google Analytics, więc nie mam aktualnych statystyk, PageRank 2/10.

Bezpłatnie mogę przekazać także bazę mailową ok. 2 tys. obiektów noclegowych z południa Polski, a także przygranicznych rejonów Słowacji i Czech (aktualność adresów ok. 80 proc.). Adresy te pochodzą z ogólnie dostępnych zasobów internetu, więc – zgodnie z prawem – nie można nimi handlować ani wysyłać na nie niezamówionych ofert.

Ważne!

1. Nie jestem informatykiem, grafikiem ani programistą, więc nie pomogę przy przenoszeniu, instalacji czy konfiguracji. Dołączam natomiast szczegółową instrukcję instalacji i konfiguracji serwisu oraz konta Dotpay od producenta skryptu. Jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, więc każdy doświadczony użytkownik sobie poradzi.
2. Przesyłam pliki serwisu na dowolnie wskazany adres mailowy lub konto FTP, nie umożliwiam dostępu do swojego serwera FTP.
3. Sprzedaję skrypt w wersji zmodyfikowanej, jaką można obecnie obejrzeć na stronie wgorach.info. Zgodnie z licencją skrypt można zainstalować pod jednym adresem.

Chętnie i wyczerpująco odpowiem na wszelkie pytania mailowo, proszę tylko o poważne oferty.

Polecam i pozdrawiam!

ID Ogłoszenia: 91553ff2322b26e5

  

4,520 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: marcowy
  • Użytkownik od: 7 listopada 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: marcowy

Latest items listed by marcowy »