rss

 

 

Porntube.pl

  • Region - Miasto: Polska
  • Lista: 21 listopada 2011 08:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Porntube.pl

Opis

Sprzedam popularną i chwytliwą domenę porntube.pl

Domena sama z siebie generuje ruch na poziomie ok. 1000 uu dziennie, co potwierdzają statystyki Google Analytics (do wglądu na życzenie).

Adres dodatkowo jest całkiem nieźle wypozycjonowany.

Jak wykorzystać domenę?
Wystarczy, że uruchomisz pod adresem np. automatyczny portal z filmami (w sieci znajdziesz masę gotowy klonów redtube’a), a po 30 – 60 dniach poziom uu będzie wynosił 2000 dziennie.

Historia domeny
Ta domena to perełka, trudno o tak dobry i chwytliwy adres. Domena jest polskim odpowiednikiem TOP100 najczęściej odwiedzanych adresów na świcie .com.

Kiedyś pod adresem funkcjonował darmowy portal z filmami online. Potrafił zarobić 1500 – 2000 zł miesięcznie przy średnim nakładzie pracy i ok. 10 000 uu wejść dziennie. Nie mówię, że nic nie trzeba było robić i kasa sama leciała. Ja poświęcałem po 2h dziennie, czas więcej, czasem mniej, sprzedawałem reklamy i sam szukałem reklamodawców. Próbowałem również nałożyć na portal abonamenty, ale niestety zarobki znacznie spadły, wynosiły wtedy 400 – 800 zł (to przez regres odwiedzin).

Portal obecnie nie działa, domena stoi pusta i czeka na nowego właściciela. Osobiście ze względu na obecny tryb życia nie chcę prowadzić takich biznesów. Moja praca daje mi wszystko czego potrzebuję.

ID Ogłoszenia: 7894eca0e0477bd0

  

1,197 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: nawidzony
  • Użytkownik od: 21 listopada 2011

Inne ogłoszenia użytkownika: nawidzony

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by nawidzony »