rss

 

 

Profesjonalna strona internetowa dla firm

  • Region - Miasto: Kraków
  • Lista: 24 lipca 2016 10:24
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Profesjonalna strona internetowa dla firm

Opis

Strony internetowe to główna domena studio hauerpower Kraków. Każda z przygotowanych realizacji to wysoka jakość oraz dbałość o każdy detal. Hauerpower Kraków wiemy jak realizować strony by zlecenie tworzenia strony było sprawne dla Państwa firmy.

Hauerpower dokłada wszelkich starań aby tworzone strony posiadały spójny wizerunek z działalnością i oddawała jej profesjonalny wizerunek. Państwa Klienci odwiedzając stronę internetową będą w stanie łatwo się na niej poruszać i skojarzyć ją z prowadzonymi usługami.

Projektujemu nowoczesne strony, każda realizacja to to złożony proces : • tworzenie briefu i opracowanie wstępne architektury informacji– przygotowanie badań i testowanie wybranej grupy odbiorców by określić cel wizyty, • tworzenie strony głównej na podstawie informacji uzyskanych na spotkaniu, • wdrożenie strony na serwerze, przesłanie instrukcji wizualnych na potrzeby późniejszej edycji strony, pomoc w przypadku pytań, po całkowitej akceptacji – finalizacja zlecenia, W Hauerpower studio z Krakowa wiemy jak ważną moc mają obrazy oraz jak ważne dobrze wypaść dlatego w głównej mierze przykładamy najwyższą wagę do aranżacji i odpowiedniego projektowania strony głównej i jej wyglądu oraz funkcji by zachęcić użytkownika do przejścia do kolejnych podstron. Najważniejsze to pierwsze chwile, decyduje głównie profesjonalne wykonanie, zrozumienie treści i czytelność strony. Użytkownik poirytowany opuszcza stronę, jeżeli nie znajdzie na niej potrzebnych informacji lub nie znajdzie prostej funkcjonalności.

Główna strona – wejściowa to przywitanie użytkownika, jeżeli uda się by pozostał zdobyliśmy użytkownika oraz możemy mieć pewność że na skutek przystępnej architekturze informacji zapozna się dalszymi podstronami, zapamięta profesjonalizm który zobaczył, być może poleci ją bliskim. By osiągnąć cel jakim jest złożenie zamówienia, zapytanie lub skontaktowanie się z firmą niezbędne są: 1. dobrze przygotowana strona główna – nieprzeładowana w formie, 2. strona dla użytkownika mobilnego 3. dobrze czytelne informacje np. w formie krótkich bloków tekstowych, 4. praktyczność zastosowanych rozwiązań oraz szybki czas ładowania strony. Tworząc stronę internetową warto zwrócić również uwagę na późniejsze pozycjonowanie strony, nikt bowiem nie tworzy strony aby była ona rzadko wyszukiwana.

Pozycjonowanie to złożony proces poprawiania kondycji strony który osiąga się miesiącami. Idealnie by tworzony serwis był zgodny z wytycznymi google oraz była zoptymalizowana dla dla niej. W Hauerpower otrzymujecie Państwo taką usłgę kompleksowo wraz z projektowaniem ,pomocą w wyborze domeny i serweru. Przygotowanie strony dla google na frazy kluczowe to jakby kolejna część pracy nad nią. Optymalizacje rozwiązujemy przy końcu realizacji – na etapie programowania kodu, wtedy też wg. słów kluczowych optymalizujemy kod, obrazki, treści by google mogło lepiej zrozumieć stronę i odpowiednio skategoryzować.

Dzięki nam pozycjonowanie strony jest szybsze i wcześniej widać efekty.

Zobacz realizacje stron na : http://www.hauerpower.com

Dzieje się tak dlatego że po zaostrzeniu przez google zasad promocji stronw wynikach wyszukiwania wyżej na liście są te które spełniają normy wysokiej jakości. Trzeba stworzyć 1. stronę bogatą w treść – pisaną dla użytkownika, 2. stronę ponad kilka podstron– typową wizytówkę , 3. zaprojektowaną pod wytyczne gogle oraz dodatkowe style dla treści, ścieżki powrotu, rozbudowaną stopkę oraz przygotowane wewnętrzne linkowanie, Pracujemy dla Was w studio w Krakowie, zawsze chętni to rozmowy. Pomagamy wprowadzać firmy do internetu. Każde zlecenie to możliwość rozwoju.

ID Ogłoszenia: 622579496e3ec50d

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: hauerpower
  • Użytkownik od: 24 lipca 2016

Inne ogłoszenia użytkownika: hauerpower

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by hauerpower »