rss

 

 

Profesjonalne strony internetowe, blogi i szkolenia z obsługi stron

  • Region - Miasto: Trójmiasto
  • Lista: 24 września 2013 08:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Profesjonalne strony internetowe, blogi i szkolenia z obsługi stron

Opis

Jeśli chcesz zaprezentować swoją ofertę w internecie, znaleźć nowych klientów, rozwinąć sprzedaż i dzięki temu więcej zarabiać to MUSISZ wiedzieć, jak to dobrze zrobić. Jest wiele firm, których strony wręcz odstraszają klientów, zamiast zaufania budzą wątpliwości. Często klient nie wie dlaczego, po prostu “coś tu nie gra”. Zapewne też takie widziałaś/eś, choćby na allegro.

Zadaj sobie pytanie – jak duże pieniądze zaryzykujesz (np. w sklepie internetowym), jeśli masz podejrzenia co do uczciwości sprzedawcy? 5zł, 30, a może 500? Ja ani złotówki – jeśli sprzedawca, który chce mi sprzedać (jak twierdzi) świetny produkt, nie potrafi zadbać o profesjonalną stronę to na jakiej podstawie mogę uważać, że wszystko będzie ok? W internecie liczy się pierwsze wrażenie, a to wrażenie robi Twoja strona internetowa.

Tylko webmasterzy z doświadczeniem w sprzedaży internetowej wiedzą, jakie niuanse mają krytyczny wpływ na decyzje Twoich klientów. Ja mam za sobą specjalistyczne studia dotyczące m.in. sprzedaży w internecie, kilka lat pracy w zawodzie, dziesiątki artykułów i współautorstwo książki.

Dlatego mogę zaproponować Ci profesjonalną stronę. Co więcej – taką, którą samodzielnie i w każdej chwili będziesz móc aktualizować. I nie będzie to wymagało od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, bo wszystkiego, czego potrzebujesz dowiesz się ode mnie. Zapewniam Ci szkolenie online.

ZOBACZ, CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ

Otrzymasz stronę (lub blog):
- zgodną ze standardami marketingowymi –> służącymi generowaniu nowych Klientów
- (!) działającą również na telefonach i tabletach –> dotrzesz do większej liczby klientów (!)
- z możliwością samodzielnej zmiany treści, zdjęć itp. –> zaoszczędzisz na każdorazowym wynajmowaniu programisty i zyskasz niezależność
- z profesjonalną, nowoczesną grafiką –> przez lata nie będziesz wydawać pieniędzy na odnawianie strony
- z moim wsparciem i szkoleniem z obsługi strony –> dowiesz się tylko tego, czego faktycznie potrzebujesz – bez lania wody i zawracania Ci głowy zbędnymi informacjami

DARMOWE BONUSY
1. Wsparcie po zakończeniu współpracy: przez pewien czas możesz do mnie pisać, jeśli będziesz mieć jakieś pytania na temat strony lub zapomnisz, jak coś należy zrobić.
2. Integracja przycisku/okienka Facebook LubięTo!
3. Do wyboru: możliwość umieszczania wideo z YouTube, dedykowanej galerii lub wielofunkcyjnego formularza kontaktowego.
4. Integracja z systemem statystyk Google Analytics.

REFERENCJE
Jak już wiesz, mam wiedzę nt. sprzedaży w internecie. Mam też duże doświadczenie w budowaniu stron i blogów. Prowadzę również międzynarodowe projekty. Z mojej wiedzy korzysta cała Polska (piszę do ogólnopolskiego miesięcznika). Jak widzisz, decydując się na współpracę otrzymasz fachową i kompleksową pomoc.

CENA
Od Klientów wiem, że ceny u mnie są konkurencyjne. Jednak nie ma możliwości, aby określić jedną stawkę. Każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, a to oznacza zróżnicowanie.

Dlatego…

Zapraszam Cię do kontaktu. Opisz, czego potrzebujesz, zadaj pytania i dowiedz się, co mogę Ci zaproponować. Dopiero potem podejmiesz decyzję.

Natalia Szwarc – ekspert i strateg webowy

ID Ogłoszenia: 795524145d701d18

    

869 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: runfree
  • Użytkownik od: 17 września 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: runfree

Latest items listed by runfree »