rss

 

 

Rap z West Coast – sprzedam portal i forum

  • Region - Miasto: Łomża
  • Lista: 21 sierpnia 2011 21:17
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Rap z West Coast – sprzedam portal i forum

Opis

Sprzedam serwis internetowy o tematyce rapu i hiphopu. Motyw przewodni serwisu to rap z zachodniego wybrzeża US (west coast).

W skład serwisu wchodzi rozbudowane forum dyskusyjne z ok. 30000 postów a także autorski CMS w pełni zintegrowany z forum. Portal obsługuje rejestrację i profile użytkowników, posiada zaawansowany system podstron, newsów i artykułów. W skład serwisu wchodzi także profesjonalny shoutbox z funkcją chatu, obsługa galerii zdjęć, komentarzy do newsów. Portal istniał w sieci nieprzerwanie w latach 2007-2010. Obecnie nie posiada własnej domeny, jej ważność wygasła. Pierwotny adres portalu to www.wscrap.pl, obecnie strona jest do podglądu pod adresem www.radek1.zxy.me

Serwis oferuje duże możliwości rozbudowy, może posłużyć też do rozbudowy bazy danych istniejącego już serwisu o nowych użytkowników.

Zawartość portalu to 520 newsów (plus komentarze), duża liczba artykułów, tłumaczeń tekstów. Rozbudowane forum dyskusyjne z ok. 30tysiącami postów i ok. 400 użytkowników.

Całość uzupełnia profesjonalna i niepowtarzalna szata graficzna wykonana zgodnie z najnowszymi standardami.

W skład oferty wchodzi rozbudowany autorski CMS zintegrowany z forum, skrypt forum dyskusyjnego, pełna baza danych serwisu – użytkownicy, newsy, artykuły, tłumaczenia tekstów, zdjęcia z galerii, posty na forum.

Cena to 2500 zł do negocjacji.

Kontakt: radek.ka@gmail.com

ID Ogłoszenia: 204e517173ae5d1

        

1,367 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: bysior
  • Użytkownik od: 21 sierpnia 2011

Inne ogłoszenia użytkownika: bysior

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by bysior »