rss

 

 

Sklep Internetowy- działający biznes. 100% sukces!

  • Region - Miasto: Warszawa
  • Lista: 28 marca 2016 08:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sklep Internetowy- działający biznes. 100% sukces!

Opis

Opis:

Sprzedam osobie odpowiedzialnej i szukającej sposobu na zwiększenie zysków dochodowy sklep internetowy sprzedający wysokiej jakości systemy odprowadzania ścieków i produkty związane z branżą wodno-kanalizacyjną. W ofercie można znaleźć m.in.:
• przydomowe oczyszczalnie ścieków;
• zbiorniki na wodę deszczową;
• przepompownie ścieków i wody;
• separatory tłuszczów;
• pompy i zestawy hydroforowe;
• unikalne ozdobne zbiorniki na wodę deszczową.

Sklep działa aktywnie od 3 lat, osiąga wysoką sprzedaż i posiada ugruntowaną pozycję w branży. Jest codziennie odwiedzany przez użytkowników, przynosi dochody i zarabia na siebie. Przez cały czas był aktywnie pozycjonowany, posiada fanpage na Facebooku (prawie 400 polubień), własny kanał w serwisie YouTube i blog bogaty w wartościowe treści.

Sklep został zaprojektowany w profesjonalny sposób przez agencję interaktywną i doświadczonych grafików, którzy zadbali o stronę techniczną i wizualną. Dedykowany CMS jest funkcjonalny i zarazem łatwy w obsłudze, dzięki czemu każdy może z łatwością zarządzać produktami i treściami umieszczony w sklepie. Domena .pro z długą historią w Google opłacona na rok wraz z serwerem. Sklep posiada wiele integracji, w tym m.in.
Allegro.pl;
Ebay.pl;
Swistak.pl;
Ceneo.pl;
Nokaut.pl;
Skapiec.pl;
Google.com;
Okazje.info;
Kupujemy.pl;
Zakupomat.pl;
Płatności internetowe
Wiele innych integracji
Wraz ze sklepem przekazuję know-how, kontakty z dostawcami i wynegocjowane warunki handlowe (rabaty na zakup towaru 20-30%), co przy odpowiedniej promocji i konkurencyjnej cenie oferowanych produktów pozwoli na szybki zwrot kosztów poniesionych na inwestycję. Przez pierwszy miesiąc po odstąpieniu sklepu zapewniam pomoc w jego prowadzeniu: w dostawie towaru do klienta, organizacji spotkań z dostawcami i w sprawach technicznych oraz logistycznych.
Dobrym sposobem na dokapitalizowanie sklepu mogą być dotacje z Urzędu Pracy na założenie pierwszej działalności.

Większość funkcji sklepu jest zautomatyzowana, co odciąża właściciela od wykonywania powtarzalnych czynności. Dotyczy to również składania zamówień, które odbywa się bez konieczności inwestowania w magazyn. Mianowicie po zakupieniu produktu przez klienta wystarczy wysłać informację i zapłacić za wysyłkę oraz towar hurtownikowi, który dostarczy paczkę bezpośrednio na wskazany adres. Transakcja odbywa się praktycznie bez Twojego udziału, a wysoka marża wędruje wprost do Twojej kieszeni.

Otrzymujesz ode mnie w pełni komplety i funkcjonujący biznes, działający od zaraz – bez żadnych dodatkowych inwestycji! Przejmując sklep z ugruntowaną pozycją na rynku, zapewniasz sobie regularny i pewny zysk bez dużego nakładu pracy i bez ryzyka straty. Przy odpowiedniej promocji i większym nakładzie pracy inwestycja może zwrócić się wielokrotnie w ciągu zaledwie kilku lat!
Dlaczego sprzedaję?
Odstępuję sklep, ponieważ pracuję na etacie kilkanaście godzin dziennie i nie mam możliwości sprawnego zarzadzaniem biznesem, a zwłaszcza odpowiadania na zapytania oraz przygotowywania ofert. Najchętniej przekazałby go osobie, która zadbałaby o markę Hydrotec i profesjonalnie zajęłaby się jej promocją. Sklep nadaje się idealnie również jako pierwsza inwestycja dla studentów lub absolwentów kierunków związanych z inżynierią i ochroną środowiska.

Cena 29 900 zł brutto jest bardzo korzystna jak na 3-letni sklep z dobrą pozycją w Google. To cena średniej klasy używanego auta – przeznacz ją na sklep Hydrotec i już teraz zagwarantuj sobie stałe dochody!

STRONA: www.hydrotec.pro

Sklep sprzedaję, bo nie mam czasu nim się zajmować. Prowadzę budowy (zazwyczaj duże kontrakty) które wymagają ode mnie znacznego zaangażowania- wstaje o 4.30 rano, a wracam do domu o. 20- 21.

W 2014 sklep wygenerował: 47 923,39zl przychodu brutto
W 2015 sklep wygenerował: 29 843,35zl przychodu brutto

Nisza rynkowa w postaci raczkującego rynku zagospodarowania wody deszczowej. Za 2- 3 lata będzie to bardzo modny i dochodowy temat.

Proszę o kontakt przez mail! Potem możemy skontaktować się telefonicznie!

CENA: 19 000 zł!

Pozdrawiam,
Władysław

ID Ogłoszenia: 76956f8eb28d3ede

  

473 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.