rss

 

 

Sprzedam portal ślubno-weselny katalog firm

  • Region - Miasto: Dolny Śląsk (cała Polska)
  • Lista: 21 kwietnia 2016 09:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sprzedam portal ślubno-weselny katalog firm

Opis

Sprzedam portal ślubno-weselny www.salemarzen.pl. Portal istnieje od 2011 roku, jest ogólnopolskim katalogiem firm z branży ślubno-weselnej (obecnie zarejestrowanych jest 928 form – stan na 12.04.2016). Strona i logo portalu zostały wykonane na zamówienie (nie szablon).

Statystyki wejść na portalu (z Google Analytics) to średnio 5,5 tyś. unikalnych użytkowników miesięcznie. Portal posiada fanpage na FB z liczbą fanów 3.820 osób (stan na 19.04.2016) a także konta firmowe na: Pinterest, Instagram i Google+. Domena internetowa jest aktywna do 27.07.2016.

Portal zarabia poprzez sprzedaż tzw. wizytówek Premium, czyli rozbudowanych prezentacji oferty danej firmy na portalu wraz z usługą promowania jej w mediach społecznościowych.
Oprócz wizytówek Premium firmy mogą zamieszczać także wizytówki bezpłatne, w okrojonym formacie. Wszystkie oferty firm są pogrupowane tematycznie i według miast.

Prowadzenie swojego portalu ślubno-weselnego to dobre rozwiązanie dla osób, które od dawna marzą o własnym biznesie online, ale nie chcą zaczynać od zera. Portal ma już swoją pozycję, klientów, społeczność, mechanizm sprzedający, działającą witrynę, domenę i hosting.

Portal ma duży potencjał rozwoju i będzie dobrą formą działalności on-line m.in. dla:
- osób, które chciałyby pracować z domu rozwijając własny biznes, również jako zajęcie dodatkowe, obok pracy etatowej
- osób, które planują uzyskiwanie przychodu pasywnego – po wdrożeniu i odpowiednim zorganizowaniu portal może być obsługiwany przez pracowników, przy minimalnym zaangażowaniu właściciela
- firm z branży ślubno-weselnej planujących rozwój online w postaci prowadzenia autorskiego portalu tematycznego, jako dodatkowej formy promocji swoich usług
- osób, które marzą, by pracować ‘z każdego miejsca na świecie’, bez przełożonych (prowadzenie portalu nie wymaga biura, bycia na miejscu itp.)

Prowadzenie portalu
Do dobrego funkcjonowania portal potrzebuje bieżącego pozyskiwania nowych klientów, tj. firm z branży ślubno-weselnej, z jednoczesnym rozbudowywaniem w kierunku pozyskiwania i utrzymywania społeczności (blog, porady, fanpage i inne działania emarketingowe).

Portal z powodzeniem może prowadzić 1 osoba, można również zlecać czynności pracownikom zdalnym lub freelancerom. Portal jest biznesem mobilnym – może być prowadzony z każdego miejsca.
Do obsługi portalu wystarczą podstawowe sprzęty typu komputer z dostępem do internetu i telefon.

W cenie nabywca otrzymuje:
- portal salemarzen.pl z blogiem firmowym
- domenę internetową www.salemarzen.pl
- katalog prawie 1 tyś. firm z branży ślubno-weselnej
- autorską bazę klientów potencjalnych
- pocztę elektroniczną firmową (obecny program do obsługi poczty: Gmail)
- fanpage na Facebooku z liczbą fanów 3820 oraz pozostałe w/w konta social media
- możliwość śledzenia statystyk portalu w Google Analytics
- materiały edukacyjne i szkoleniowe oraz zamówione w ramach konsultacji z ekspertami (w tym m.in. plany wdrożenia zmian, audyty user experience i marketingowy, wyniki konsultacji sprzedażowych z ekspertami i in.)
- kontakty do dotychczasowych usługodawców internetowych (dostawcy domeny, hostingu, utrzymania portalu, firmy pozycjonerskiej i in.)
- bezpłatne konsultacje i informacje od obecnego właściciela przez 1 miesiąc po zakupie portalu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania i przedstawię szczegóły.
Michał Haftarczuk, właściciel portalu

ID Ogłoszenia: 8957188fed5e0a6

  

376 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: salemarzen
  • Użytkownik od: 21 kwietnia 2016

Inne ogłoszenia użytkownika: salemarzen

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by salemarzen »