rss

 

 

Sprzedam serwis informacyjny

  • Region - Miasto: Pionki k/Radomia
  • Lista: 1 lutego 2012 18:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sprzedam serwis informacyjny

Opis

Opis
Przedmiotem sprzedaży są dwa dobrze umocowane na rynku lokalnym i regionalnym informacyjny serwis internetowy oraz serwis tv.

Serwis www.pionki24.pl oraz serwis www.pionki24tv.pl ten jest portalem informacyjnym i działającym jako elektroniczne wydanie zarejestrowanego w sądzie tytułu prasowego Pionki24. Serwis w sumie istnieje od 3 lata lecz w moich rękach od 1 marca 2011.
Obecnie google analytics serwis posiada 109 753 Odwiedzin, 27 153 Unikalnych użytkowników,409 258 Odsłony – miesięcznie. Portal zarabia na siebie oferując powierzchnie reklamowe prywatnym przedsiębiorstwom, bankom (BPH,PKO itp.) instytucjom publicznym Urząd Miasta, Gminy itp. Serwis w okresie styczeń-grudzień 2011 po odliczeniu WSZYSTKICH kosztów związanych z prowadzoną działalnością 25 tysięcy netto zysku. To jednak jest tylko ułamek jego możliwości. System ma wbudowany system sms Premium, płatności online praktycznie nie wykorzystane. Wszystkie informacje podam na maila.

Sprzedaje ponieważ potrzebuję pilnie pieniędzy. Osobie, która będzie zainteresowana oferuję pełne wsparcie oraz pomoc w dalszym rozwijaniu serwisów. Proszę tylko o poważne oferty.

Cena: do uzgodnienia

ID Ogłoszenia: 1714f297c8731006

745 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Arpass
  • Użytkownik od: 1 lutego 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: Arpass

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by Arpass »