rss

 

 

Sprzedam serwis promujący Przebojowi.pl – Zostań zauważony

  • Region - Miasto: Polska
  • Lista: 3 maja 2015 15:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sprzedam serwis promujący Przebojowi.pl – Zostań zauważony

Opis

Czym się wyróżnia serwis?

Wyobraź sobie, że masz talent wokalny (taneczny, żonglerski i każdy dowolny) i chcesz by świat o tobie usłyszał i cię zobaczył. Tworzysz profil na You Tube i wrzucasz filmik, który natychmiast ginie wśród milionów innych.

Wyobraź sobie, że szukasz miłości i tworzysz profil na serwisie randkowym. Natychmiast ginie on w potoku tysięcy innych profili.

A może masz stronę, bloga albo sklep internetowy, który chcesz wypromować? Możesz stworzyć profil w serwisach typu Panorama Firm i być jednym z setek tysięcy wpisów.

A jak myślisz, ile kosztowałoby gdybyś chciał zareklamować się na głównej stronie dużego serwisu?

Przebojowi to serwis, który rozwiązuje te wszystkie problemy. Daje możliwość darmowej prezentacji osoby, strony www lub biznesu na głównej stronie serwisu. Każdy promujący się w serwisie Przebojowi nigdy nie trafi się do „worka” z milionem innych profili i zostanie natychmiast zauważony przez każdego odwiedzającego.

3 niezależne źródła przychodów

Serwis działa na zasadzie freemium i ma 3 niezależne źródła przychdów. Osoby fizyczne mogą korzystać za darmo. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi poleceń generują ruch na stronie, a w zamian otrzymują środki na promocję. Dostają również 50zł na start za samą rejestrację.

I. Pierwszym źródłem przychodów są zyski z odpłatnej promocji użytkowników. Z założenia dotyczy to głównie firm, które w odróżnieniu od osób fizycznych są przyzwyczajone do płacenia za reklamę.
II. Drugim źródłem są płatne konta Premium, które poszerzają możliwości promocji i natychmiast wyróżniają użytkownika na tle reszty.
III. Trzecim źródłem przychodów będą w przyszłości dochody z reklam. W ogromnej większości serwisów te zyski są najwyższe więc i my zakładamy ich dominujący charakter w strukturze przychodów.
Oczywiście w tle jest jeszcze wzrost wartości samego serwisu wraz ze wzrostem jego popularności.

Baza adresowa i napisany od podstaw wielokrotny autoresponder
Z serwisem jest powiązana baza adresów licząca ok. 2000 rekordów, do której dostęp mamy poprzez Panel Administratora, w którym, oprócz typowych funkcji znajduje się rozbudowany wielokrotny autoresponder umożliwiający tworzenie i zarządzanie kampaniami marketingowymi.

Perspektywy rozwoju

Serwis jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju (start up), po pilotażowym wdrożeniu na grupie kilkuset osób, gdzie udało się wyłapać i poprawić wiele błędów. W serwisie dominują profile testowe. Prosimy to mieć na uwadze oglądając portal, bowiem odnośniki do serwisów, stron www czy blogów od testowych użytkowników oczywiście nie działają, są jedynie po to by prezentować możliwości serwisu. U prawdziwych użytkowników te odnośniki są oczywiście właściwie podpięte i przenoszą do właściwych stron blogów, profili na FB, NK, Goldenline itp.

Serwis celuje w bardzo szeroką grupę użytkowników, którzy mają „parcie na zaistnienie. Takich ludzi są w Polsce setki tysięcy, a do tego dochodzą jeszcze użytkownicy „oglądający”, których zawsze jest ok. 10 razy więcej niż zarejestrowanych użytkowników. To wszystko razem daje bazę kilku milionów użytkowników.

Szczegółowy opis funkcjonalności serwisu

Serwis ma nowatorską konstrukcję i jest bardzo rozbudowany w związku z czym niezwykle trudno jest go opisać w kilku zdaniach by nie pominąć wielu kluczowych kwestii. Szczegółową charakterystykę projektu wyślę wszystkim zainteresowanym na maila. Ująłem tam, w możliwie skrótowej i przejrzystej formie, wszystkie najważniejsze cechy, mechanizmy i przede wszystkim wyróżniki serwisu. Opisuję pokrótce również to czego nie można zobaczyć odwiedzając stronę, a mianowicie panel administratora i jego niestandardowe funkcjonalności. Dla maksymalnej przejrzystości opis został podzielony na sekcje tematyczne z nagłówkami informacyjnymi.

Serwis sprzedaję z uwagi na chroniczny brak czasu na jego promocję.

Wszystkie pytania proszę kierować na adres: proficonsulting@op.pl

ID Ogłoszenia: 839554641152ded1

  

363 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: przebojowi
  • Użytkownik od: 3 maja 2015

Inne ogłoszenia użytkownika: przebojowi

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by przebojowi »