rss

 

 

Sprzedam sklep oferujący gotowe modele www.galeon-model.pl

  • Region - Miasto: Wrocław
  • Lista: 2 listopada 2016 21:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sprzedam sklep oferujący gotowe modele www.galeon-model.pl

Opis

Sprzedam sklep internetowy oferujący gotowe drewniane modele żaglowców, łodzi motorowych, jachtów i nie tylko. Strona jest bardzo dobrą bazą do stworzenia platformy oferującej w jednym miejscu kompleksową ofertę różnych gadżetów marynistycznych do wystroju wnętrz w tym mebli oraz odzieży pod marką „Galeon”. Obecnie jest widoczna na rynku nisza, która daje bardzo duże szansę na stworzenie konkurencyjnej marki, która będzie oferowała odzież marynistyczną (np.T-shirty, bluzy o tematyce żeglarskiej) po zdecydowanie bardziej przystępnych cenach aniżeli obecnie dostępna droga odzież znanych producentów. Byłby to produkt skierowany do osób, które mają sentyment do morza żeglarstwa, bądź też lubią oryginalne stylizacje.

Skąd się wziął pomysł na sklep? Jesteśmy osobami, które mają szczególny sentyment do morza, żeglarstwa i wszystkiego co kojarzy się z szeroko rozumianą marynistyką. Z naszych dotychczasowych doświadczeń i zainteresowań narodziła się nowa wspaniała pasja, którą są modele historycznych żaglowców, okrętów i łodzi motorowych. Są to małe dzieła sztuki, których stworzenie zajmuje wiele godzin pracy, jednak efekt końcowy potrafi być zdumiewający. Nasze modele stanowią wspaniały element wystroju każdego wnętrza i potrafią nadać jemu zupełnie nowy charakter. Nasze produkty wykonane są ręcznie w oparciu o konstrukcję szkieletową. Do produkcji modeli używamy tylko i wyłącznie drzewa najwyższej jakości jest to m.in. palisander, drewno tekowe, mahoń, wiśnia. Wszystkie oferowane przez nas modele są w pełni złożone, pomalowane zgodnie z oryginałem i gotowe do ekspozycji.

Sklep internetowy posiada panel administracyjny z możliwością zmiany produktów i aktualizowania ofert oraz publikowania postów w zakładce ciekawostki. Dodatkowo do sklepu przypisana jest firmowa poczta. Ponadto w ramach oferty nabywca otrzymuje sprawdzone kontakty handlowe do dostawców części, podwykonawców oraz modelarzy, współpracujących z naszą witryną plus możliwość współpracy z firmami odpowiedzialnymi za dotychczasową obsługę techniczną witryny w tym pozycjonowanie. Cena do negocjacji.

ID Ogłoszenia: 935581a54faf318d

280 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: greenline@poczta.onet.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by greenline@poczta.onet.pl »