rss

 

 

Wirtualne Państwo – gra polityczna online przez przeglądarkę.

  • Region - Miasto: Nowe
  • Lista: 2 grudnia 2013 19:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Wirtualne Państwo – gra polityczna online przez przeglądarkę.

Opis

Witam,

Mam na sprzedaż grę Wirtualne Państwo, która jest pod domeną http://www.wirtualnepaństwo.pl
To co chcę sprzedać to silnik gry, baza danych i domena wirtualnepaństwo.pl.
Również dochodzi tutaj unikalny, autorski szablon gry, który może nie jest zbytnio fascynujący ale tylko takie zwykłe szablony pasują do tej tematyki gier.
Niektóre grafiki (samochody i nieruchomości) są darmowe z różnych stron www.
Co do hostingu to nie jestem pewien, ponieważ kończy on się niedługo i nie chcę go niepotrzebnie przedłużać.

Gra Wirtualne Państwo jest to gra polityczna online przez przeglądarkę, gdzie każdy może zająć jakieś stanowisko w rządzie i nie tylko.
Każdy pragnie władzy, lecz dostają ją nieliczni. Wirtualne Państwo to zmienia! Dołącz do partii, wygraj wybory i zostań posłem, premierem lub prezydentem. Debatuj nad ustawami, publikuj artykuły i dyskutuj z innymi – zapisz się w historii jako jednostka wybitna!

Silnik gry jest bardzo zaawansowany i zostały w nim zaimplementowane różnego rodzaju technologie jak PHP (w tym MySQLi co dało szybkie ładowanie stron www), HTML, CSS (leciutki szablon, który posiada tylko parę grafik), AJAX (obsługa czatu – debaty, czatu partii itp.) oraz JavaScript i jQuerty, gdzie zostały stworzone dzięki temu różnego rodzaju efekty specjalne.

W grze są takie funkcje jak zakładanie partii, stowarzyszeń, gazet i komisji parlamentarnych, oprócz tego pisanie na wielu forach gry, partyjnych i stowarzyszeń. W grze można dodawać artykuły prasowe. Gracz może zarządzać własnym majątkiem w grze jak kupowanie działek, nieruchomości, samochodów, inwestowanie w akcje i umieszczanie pieniędzy na lokatach, czy ich pożyczanie. Po prostu funkcji jest tyle, że nie można ich opisać, a temat tej gry nigdy się nie skończą, ponieważ
gracze sami podrzucają pomysły.

Do gry został dodany prosty panel administratora, gdzie można wysłać wiadomości do wszystkich graczy, dodać newsa, odpisać na wiadomości w supporcie czy wysłać masowy mailing do graczy.

Aktualnie gra ma ponad 5000 odwiedzin dziennie, ponad 1300 zarejestrowanych kont i 500 aktywowanych kont, czyli obywateli.

Grę sprzedaję z powodu braku czasu (matura, gdzie prawie codziennie od 7.10 do 15.15 siedzę w szkole i do tego mam jeszcze dodatkowe godziny przygotowujące do matury i egzaminu zawodowego).

Więcej wiadomości e-mail: pawlo896@gg.pl

ID Ogłoszenia: 433529cd96900eaf

    

893 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.