rss

 

 

World of Warcraft – portal zarabiający 1400 PLN miesięcznie!

  • Region - Miasto: Wielkopolska / Konin
  • Lista: 22 grudnia 2011 20:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Witam,

Jestem przedstawicielem polskiego oficjalnego serwisu fanów gry World of Warcraft – www.world-of-warcraft.pl. Pragnę poinformować Państwa, iż pojawiła się możliwość zakupu serwisu wraz ze wszystkimi prawami do niego, w tym ekskluzywną pozycją w Google, domeną, użytkownikami i największym w Polsce forum poświęconym World of Warcraft. Szczegóły poniżej.

Kupując www.world-of-warcraft.pl zyskują Państwo:
- Serwis www.world-of-warcraft.pl wraz ze wszystkimi prawami do niego. Portal oparty jest na CMSie Word Press, forum na phpBB3.

- Tysiące złotych miesięcznego przychodu, za “podstawową” powierzchnię reklamową za pomocą tego serwisu można zarobić kilka tysięcy złotych miesięcznie! Wydaje się nieprawdopodobne!, ale już piszę skąd wziąłem takie liczby. Standardowo przy umowie podpisywanej na rok z polskimi sklepami serwis zarabia 500-600 pln miesięcznie. Jednak to tylko początek. Podpisując umową z siecią reklamową serwis jest w stanie zarobić znacznie więcej. Jedynie za formę rectangle (bo na billboard byliśmy związani umową z innym sklepem) serwis zarobił ponad €200 w ciągu 32 dni! Umowę mogę przesląć na email. MecGlobal oferowali nam dodatkowo €400 za billboard. Nie mogliśmy się zgodzić, gdyż związani byliśmy umową z polskim sklepem. €600 przy aktualnym kursie euro-pln daje ponad 2600 złotych miesięcznie. Brzmi nieźle? Tyle właśnie oferują sieci reklamowe! Do tego dochodzą jeszcze dotacje od użytkowników i wiele innych. Żyć nie umierać :)

- Serwis będący legendą polskiej sceny World of Warcraft. Serwis istnieje w internecie od 2007 roku, zdążył w tym czasie zdobyć sobie solidne grono odbiorców. W tym momencie na portalu znajduje się 750 niusów, opisy każdej z ras, klas, profesji. Oprócz z nich na portalu znajdą Państwo obszerne artykuły poświęcone początkom w World of Warcraft (czyli poradnik dla newbie w całości po polsku!), roli gracza w drużynie, addonom oraz lore! Serwis od początku swojego istnienia nie wpiera piractwa, jest znany i lubiany przez swoich użytkowników. Posiada unikalny styl.

- Największe w Polsce forum poświęcone World of Warcraft, ponad 56 000 postów w ponad 6500 tematach napisanych! Ponad 4500 forumowiczów! Żadne inne polskie forum poświęcone World of Warcraft po prostu się nie liczy. Żadnemu innemu polskiemu forum World of Warcraft nie udało się wybić, zaistnieć. Mają po pięć, góra dziesięć tysięcy postów. U nas znajdą Państwo ich znacznie więcej!

- Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach. Pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google (jak i również wielu innych) pod hasłem “world of warcraft”, frazami dotyczącymi dodatków oraz wielu innymi to tak na prawdę furka do tysięcy nowych możliwości. Tak naprawdę kilka mi już teraz, bez mniejszego zastanowienia przychodzi do głowy.

- Ścisłą współpracę z Blizzardem. Serwis www.world-of-warcraft.pl został zatwierdzony przez Blizzarda i ściśle z nim współpracuje. Na czym taka współpraca polega? Podczas na przykład beta testów kolejnych dodatków do World of Warcraft, Diablo III czy Starcrafta 2 wszystkie osoby z naszej reakcji, których konta Battle.net mają status redaktorskich, automatycznie się zapraszane do beta testów. Oprócz tego zawsze serwis dostaje jeszcze “trochę” (np. 100 :)) kluczy do zamkniętej bety. Ścisła współpraca z Zamiecią przynosi również wiele innych korzyści. Możemy reklamować nasz fan site w tzn. “Community news” pojawiających się na oficjalnej stronie World of Warcraft. Wystarczy że wyślemy Blizzardowi informacje o nowością na naszym serwisie typu zniżki, konkursu, felietony. Oprócz tego są jeszcze inne korzyści jak choćby okazyjne prezenty, z okazji tegorocznego Bożego Narodzenia otrzymaliśmy Edycje Kolekcjonerską Cataclysm (niedostępna już w żadnym sklepie!), trzy podkładki pod mysz oraz trzy plakaty z autorami członków zespołu Blizzarda.

- Ekskluzywną domenę – www.world-of-warcraft.pl

- Około 43,700 zaindeksowanych podstron w Google!

- Ponad 400 tysięcy wyświetleń strony i forum miesięcznie*.

- Ponad 2 800 unikalnych użytkowników zaglądających na www.world-of-warcraft.pl każdego dnia*.
* Dane pochodzą ze statystyk Google Analytics.

Na początku oferty wspomniałem aktualnie o kwocie 2600 złotych w ciągu miesiąca. Jednak tak naprawdę właściciel sklepu internetowego, lub osoba mająca większe pojęcia o reklamie i kampaniach w internecie jest w stanie wyciągnąć z tego dużo więcej, głównie dzięki pierwszemu miejscu w Google pod frazą “world of warcraft” i unikalną grupę odbiorców. Inwestycja jaką Państwo wykonujecie to 14 999 złotych płatne jednorazowym przelewem po podpisaniu umowy. Wydaje się to być dużo, jak za stronę internetową, lecz w obliczu zysków, staje się to tak naprawdę niewielką kwotą. Do Państwa należy decyzja czy skusicie się na

ID Ogłoszenia: 1254ef38d2fee715

  

788 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: djkrss
  • Użytkownik od: 22 grudnia 2011

Inne ogłoszenia użytkownika: djkrss

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by djkrss »