rss

 

 

www.slayer.boo.pl strona internetowa poświęcona zespołowi SLAYER

  • Region - Miasto: Słupsk
  • Lista: 23 sierpnia 2014 10:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
www.slayer.boo.pl strona internetowa poświęcona zespołowi SLAYER

Opis

Witam!
Przedmiotem aukcji jest strona internetowa www.slayer.boo.pl, poświęcona legendzie thrash metalowego ciężaru. Sprzedaję, ponieważ od kilku tygodni nie mam czasu na pielęgnację strony. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto nada życia tej stronce i będzie ją aktywnie prowadził. System administratorski jest niezwykle prosty w użyciu, poradzi sobie z nim każdy, nawet dziecko! Dodawanie newsów, artykułów czy grafiki to naprawdę prosta czynność. Zaraz po zaksięgowaniu pieniążków na koncie przesyłam hasła do kont administratora na stronie, FTP (konto aktywne jeszcze przez prawie 2 miesiące) oraz facebookowego fanpagu. Strona powstała w połowie listopada 2009 roku i zdążyła w tym czasie wypracować sobie bardzo wysoki pagerank. Strona zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarce po wpisaniu charakterystycznych dla niej haseł. Po wpisaniu w przeglądarkę hasła “Slayer” strona góruje wśród najwyższych pozycji, takich jak oficjalna strona zespołu czy amerykańska strona fanów. Na chwilę obecną zarejestrowanych jest dokładnie 7465 użytkowników. Od początku swojej aktywności strona została odwiedzona 449 838 razy, co daje na miesiąc wynik około 7500 tysiąca odwiedzin! Oczywiście po zakupie strony wszystkie artykuły na niej umieszczone również stają się własnością nabywcy.

“Dostałem parę maili z prośbą o udostępnienie bardziej skrupulatnych statystyk, niestety przy zakładaniu strony, ani przy jej dalszym tworzeniu nie pomyślałem, aby zarejestrować ją w jakimś serwisie sporządzającym statystyki. Szukałem również podobnej opcji na stronie serwera boo.pl, niestety nie mogłem znaleźć nic co mogłoby pomóc w tej sytuacji. Silnik na którym chodzi strona automatycznie wylicza ilość unikalnych odwiedzin. Taki moduł jest zainstalowany w klasycznym szablonie strony, w każdej chwili można go zmienić i sprawdzić ilość odwiedzin, na chwilę obecną tzn. 20-08-2014 10.45 ich ilość wynosi 456,785. Ilość odwiedzin na miesiąc podałem z konieczności, iż wiele serwisów, w których zamieściłem ogłoszenie o sprzedaży strony wymagało uzupełnić tę informację, w każdym razie obliczyłem to na prostej zasadzie; ilość odwiedzin/ilość miesięcy, przez które istnieje już strona czyli ok. 450 000/60 (zaokrągliłem już istnienie strony do równych 5 lat, choć tak naprawdę liczy sobie ona 56 miesięcy i te piąte urodziny będą miały miejsce w grudniu, bo właśnie wtedy strona została udostępniona każdemu do wglądu).

W tej sytuacji możemy jeszcze wykorzystać również dane, które udało mi się zarejestrować 30 lipca, przy zakładaniu pierwszych ogłoszeń sprzedaży strony. 30 sierpnia ilość odwiedzin wynosiła 449 838, a na dzień obecny, tak jak wspomniałem wyżej 456,785. 456,785 – 449 838 = 6947 odwiedzin, a do końca miesiąca jeszcze trochę czasu.”

W przypadku wątpliwości proszę śmiało dzwonić na tel. 694020133, bądź pisać na maila Jones206@wp.pl

ID Ogłoszenia: 59053f869d9b2210

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na głoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: KerryKing
  • Użytkownik od: 23 sierpnia 2014

Inne ogłoszenia użytkownika: KerryKing

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Latest items listed by KerryKing »